Sparing. Bayern Monachium - Vilshofen Rot Weiss. Trzynaście goli Bawarczyków

W meczu towarzyskim w Vilshofen piłkarze Bayernu Monachium urządzili sobie trening strzelecki. Mistrzowie Niemiec pokonali Vilshofen Rot Weiss (wynik 13:1). Grał Robert Lewandowski.

Piotr Bobakowski
Robert Lewandowski WP SportoweFakty / RONALD WITTEK / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Po zwycięstwie z Schalke 04 Gelsenkirchen (3:0) w 2. kolejce Bundesligi (więcej TUTAJ), w niedzielę piłkarze Bayernu Monachium rozegrali sparing w ramach corocznej akcji Traumspiel2019, czyli mecz marzeń.

Na Klaus-Augenthaler-Stadion w Vilshofen rywalem Bawarczyków była drużyna złożona z członków fanklubu Vilshofen Rot Weiss. Spotkanie z gwiazdami futbolu było wielkim przeżyciem dla fanów ekipy mistrzów Niemiec. Wynik był sprawą drugorzędną.

Bayern podszedł jednak do rywalizacji poważnie i zwyciężył 13:1! W pierwszej połowie na boisku zaprezentował się Robert Lewandowski (w 21. minucie zmienił go Karatas), ale tym razem polski napastnik nie zdobył gola. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Perisić (9.), Karatas (22., 50., 89.), Mueller (32.), Coutinho (35.), Zirkzee (47.), Cuisance (48.), Singh (62.), Nollenberger (68.) i Wriedt (72., 81., 86.).

Skład wyjściowy Bayernu: Neuer - Alaba, Hernandez, Suele, Pavard - Kimmich, Cuisance, Coutinho - Davies, Lewandowski, Perisić.

ZOBACZ: Bundesliga. Schalke 04 - Bayern Monachium. "Maszyna". Eksperci pod wrażeniem Roberta Lewandowskiego >>