Australia. Premierowy gol Radosława Majewskiego

Radosław Majewski strzelił gola dla Western Sydney Wanderers FC w wygranym 7:1 (3:0) meczu 1/8 finału Pucharu Australii. Na dodatek były reprezentant Polski miał asystę.
Tomasz Skrzypczyński
Radosław Majewski Newspix / Na zdjęciu: Radosław Majewski

Po zakończeniu ostatniego sezonu Radosław Majewski zdecydował się na radykalną zmianę. Pomocnik odszedł z Pogoni Szczecin i postanowił spróbować swoich sił w dalekiej Australii.

32-latek przyjął ofertę Western Sydney Wanderers FC i już gra w swojej nowej drużynie.

W środę były reprezentant Polski rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu 1/8 finału Pucharu Australii z Sydney United 58 FC, które zakończyło się zwycięstwem jego drużyny aż 7:1 (3:0).