Eliminacje Euro 2020: Lewandowski wykorzystał przerwę. Odwiedził żonę, z bukietem kwiatów

Po przegranym spotkaniu ze Słowenią, kadra polskich piłkarzy wróciła do Warszawy. Tutaj będzie trenować przed meczem z Austrią. Robert Lewandowski wykorzystał krótką przerwę, nie zapomniał o urodzinach żony i odwiedził ją w pracy.

Marek Bobakowski
Robert Lewandowski odwiedził żonę Annę podczas eventu, który organizowała Instagram / Robert Lewandowski odwiedził żonę Annę podczas eventu, który organizowała
Robert Lewandowski z pewnością nie jest w szampańskim humorze. Polscy piłkarze przegrali ze Słowenią ważne spotkanie w ramach eliminacji Euro 2020 (TUTAJ relacja >>) i skomplikowali sobie nieco sytuację w grupie. Wiele będzie zależało od wyniku najbliższego (poniedziałek, 9 września, godz. 20:45) meczu z Austrią, który zostanie rozegrany na PGE Narodowym w Warszawie.

Sobota była dniem lekkiego odpoczynku. Po ciężkim boju w Słowenii, podopieczni Jerzego Brzęczka musieli się nieco zregenerować. Sytuację postanowił wykorzystać kapitan i jednocześnie lider naszej kadry - Lewandowski.

7 września to data urodzin żony napastnika Bayernu Monachium - Anny. Tak się złożyło, że była sportsmenka również jest w Warszawie, gdzie prowadziła jeden ze swoich eventów promujących zdrowy tryb życia. Robert Lewandowski nie mógł więc nie skorzystać z takiej okazji.

Polski piłkarz kupił ogromny bukiet kwiatów i pojechał do małżonki.

- Największa niespodzianka dzisiejszego dnia. Obecność mojego kochanego męża na evencie... AAAAAAAAA! Zawsze chciałam, żeby zobaczył mnie w akcji... Tym razem się udało. Wzruszona - napisała Anna Lewandowska.

Czy polscy piłkarze pokonają Austriaków?