The Championship: remis Derby County, 90 minut Krystiana Bielika

Derby County wciąż bez domowego zwycięstwa w nowym sezonie The Championship. Tym razem drużyna Krystiana Bielika zremisowała z Cardiff City 1:1.

Szymon Mierzyński
Krystian Bielik Getty Images / Lewis Storey / Na zdjęciu: Krystian Bielik
Gospodarze szybko objęli prowadzenie dzięki bramce Scotta Malone'a, ale cieszyli się nim tylko niespełna kwadrans, bo już w 19. minucie rzut karny wykorzystał Robert Glatzel.

Krystian Bielik wystąpił w pełnym wymiarze i był dość aktywny, jednak w końcówce pierwszej połowy miał sporo szczęścia, bo jego niepewna interwencja omal nie zakończyła się golem samobójczym.

->Adrian Laskowski podpisał nowy kontrakt z Wartą Poznań. Piłkarz może wrócić do gry po 17-miesięcznej gehennie

Po piątkowym remisie "Barany" mają siedem punktów, Cardiff zebrało o dwa "oczka" więcej.

->Transfery. Mauricio Pochettino przekonany: Christian Eriksen jest szczęśliwy w Tottenhamie

Derby County - Cardiff City 1:1 (1:1)
1:0 - Scott Malone 6'
1:1 - Robert Glatzel (k.) 19'

Czy Krystian Bielik powinien być podstawowym zawodnikiem reprezentacji Polski?