Carlitos zdobył pierwszego gola dla Al Wahda. Zobacz strzał Hiszpana (wideo)

Już w drugim meczu dla nowego klubu z gola mógł się cieszyć Carlitos. Były napastnik Legii Warszawa doprowadził do wyrównania w meczu Al Wahda - Al Jazira. Zobacz trafienie Hiszpana.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Carlitos strzela pierwszego gola dla Al Wahda Twitter / Twitter / Carlitos strzela pierwszego gola dla Al Wahda
Szybko z premierowego gola w nowym klubie może cieszyć się Carlitos. Hiszpański napastnik już w 2. kolejce ligi w Zjednoczonych Emiratach Arabaskich pokazał się z dobrej strony kibicom Al Wahda Abu Zabi. Były napastnik Legii Warszawa doprowadził do wyrównania 1:1 w domowym meczu z Al Jazira Club.

Carlitos w 20. minucie przyjął piłkę w polu karnym, minął rywala i uderzył z 15 metrów w długi róg bramki. Golkiper gości nawet się nie ruszył.

Zobacz tego gola:

29-latek w nowym klubie zadebiutował przed tygodniem. Na inaugurację ligi zagrał w pełnym wymiarze czasowym w wyjazdowym meczu z Fujairah (porażka 0:1).

Al-Wahda FC to trzeci zespół minionego sezonu ekstraklasy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Klub zapłacił za Carlitosa 3 mln euro - 750 tys. z tej kwoty zostało przelanych na konto Wisły Kraków.

Ostatecznie mecz Al Wahda - Al Jazira zakończył się zwycięstwem ekipy Carlitosa 3:2. Hiszpan grał pełne 90 minut.

Czy Carlitos będzie jeszcze grał w klubie z TOP 5 lig w Europie?