The Championship: remisy drużyn Krystiana Bielika i Bartosza Białkowskiego

W środę na boiskach The Championship o ligowe punkty walczyli Krystian Bielik i Bartosz Białkowski. Mecze drużyn Polaków zakończyły się remisami.

Szymon Mierzyński
Krystian Bielik Getty Images / Lewis Storey / Na zdjęciu: Krystian Bielik
Derby County, w którym występuje były zawodnik Arsenalu, pechowo zremisowało na wyjeździe z Barnsley FC 2:2. "Barany" straciły gola w czwartej doliczonej minucie i wygrana przeszła im koło nosa.

Krystian Bielik wystąpił w pełnym wymiarze - podobnie jak Bartosz Białkowski, którego Millwall FC podzieliło się punktami z Luton Town. Na Kenilworth Road padł remis 1:1.

->Liga Mistrzów: Lille - Chelsea. "The Blues" z pierwszym zwycięstwem, piękny gol Williana

Derby zajmuje aktualnie 16. miejsce z dorobkiem 12 pkt. Millwall jest 18. i ma jedno "oczko" mniej.

Barnsley FC - Derby County 2:2 (1:2)
1:0 - Aapo Halme 13'
1:1 - Chris Martin 34'
1:2 - Tom Huddlestone (k.) 43'
2:2 - Conor Chaplin 90+4'

Luton Town - Millwall FC 1:1 (0:0)
0:1 - Tom Bradshaw 60'
1:1 - Callum McManaman 86'

Czy Krystian Bielik powinien być podstawowym piłkarzem reprezentacji Polski?