Kamil Grosicki zaapelował do kibiców. Polak z prośbą przed kolejnymi meczami Hull

"Potrzebujemy wszystkich naszych kibiców" - napisał w emocjonalnym wpisie Kamil Grosicki. Słowa reprezentanta Polski są skierowane do fanów Hull City.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Na zdjęciu (na pierwszym planie): Kamil Grosicki Getty Images / Athena Pictures / Na zdjęciu (na pierwszym planie): Kamil Grosicki
"Chcemy, by nasz piękny stadion w końcu się wypełnił. Naprawdę potrzebujemy wsparcia wszystkich naszych kibiców, gdy gramy u siebie. Jesteśmy Tygrysami!" - zaapelował Kamil Grosicki do fanów Hull City.

Stadion KC Stadium w Kingston upon Hull może pomieścić 25400 kibiców, ale po spadku klubu z Premier League frekwencja z sezonu na sezon spada. W sierpniu i wrześniu popularne "Tygrysy" rozegrały sześć meczów u siebie, na których pojawiało się 10-11 tys. kibiców.

Hull po słabszym początku sezonu w The Championship zanotował serię pięciu meczów bez porażki. W następnej serii spotkań klub zagra jednak na wyjeździe - z Huddersfield. Kolejne domowe starcie odbędzie się dopiero po przerwie na spotkania międzypaństwowe - 19 października Hull przyjmie Queens Park Rangers.

Po 10. kolejkach "Tygrysy" są na 12. miejscu w 24-zespołowej lidze. Grosicki zagrał we wszystkich dotychczasowych spotkaniach i zdobył 5 goli.

Czy Kamil Grosicki zostanie w Hull City na kolejny sezon?