Liga Mistrzów. Liverpool - Salzburg. Tablica wyników przewidziała przebudzenie Austriaków

W brytyjskich tabloidach głośno jest o tablicy wyników na stadionie Liverpoolu. Gdy Red Bull Salzburg strzelił na 3:1, wyświetlił się wynik 3:3. W pewnym momencie rzeczywiście był taki rezultat.

Robert Czykiel
kibice Liverpoolu Getty Images / Matthias Hangst / Na zdjęciu: kibice Liverpoolu
Liverpool FC i Red Bull Salzburg stworzyli jedno z najlepszych widowisk w drugiej kolejce Ligi Mistrzów. "The Reds" szybko wyszli na prowadzenie 3:0. Brytyjczycy wprawdzie przed przerwą stracili jednego gola, ale i tak nigdy nie spodziewał się, że rywale jeszcze się postawią.

Liga Mistrzów: FC Barcelona - Inter Mediolan. Arturo Vidal cichym bohaterem mistrza Hiszpanii >>

Prawie nikt tego nie przewidział, o czym informuje tabloid "The Sun". Gdy w 39. minucie Hee-Chan Hwang strzelił gola na 3:1, na tablicy wyników pojawił się błąd, a mianowicie 3:3.

Liga Mistrzów. Wiadomo, który mecz TVP pokaże w 3. kolejce. Kibice obejrzą Polaka w akcji >>

Jak się później wszyscy przekonali, na tablicy przewidziano przyszłość. W 60. minucie rzeczywiście zrobiło się 3:3, w co przez długi czas nikt nie wierzył. Liverpool ostatecznie odpowiedział jednym golem i zgarnął komplet punktów.

Czy Liverpool awansuje do następnej rundy LM?