PKO Ekstraklasa. Poważna kontuzja Adriana Łyszczarza

Podczas jednego z niedawnych treningów Śląska Wrocław poważnej kontuzji nabawił się młody piłkarz WKS-u, Adrian Łyszczarz. 20-latka czeka długa przerwa w grze.

Artur Długosz
Adrian Łyszczarz (z prawej) WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Adrian Łyszczarz (z prawej)
Pomocnik Śląska Wrocław zerwał więzadła krzyżowe stawu kolanowego i będzie musiał poddać się operacji - poinformował klub z Wrocławia na slaskwroclaw.pl.

Adrian Łyszczarz urazu doznał podczas jednego z treningów. Jego przerwa w grze może potrwać nawet do 6 miesięcy. 20-latek w tym sezonie PKO Ekstraklasy na boisku w meczach ligowych pojawił się trzy razy.

W najbliższej kolejce Śląsk Wrocław zmierzy się z Jagiellonią Białystok. To spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, 4 października. Początek meczu o godzinie 20:30.