Eliminacje Euro 2020. Estonia - Niemcy. Kibice domagali się zwolnienia Joachima Loewa

"Jogi raus" krzyczeli niemieccy kibice w przerwie meczu Estonia - Niemcy, gdy był wynik 0:0. Joachim Loew zaczyna tracić sympatię swoich rodaków.

Robert Czykiel
Joachim Loew Getty Images / Hangst/Bongarts / Na zdjęciu: Joachim Loew
Reprezentacja Niemiec nadal nie jest pewna awansu na Euro 2020. Wszystko rozstrzygnie się w listopadowych meczach. W minioną niedzielę nasi zachodni sąsiedzi wygrali na wyjeździe z Estonią 3:0, choć musieli się natrudzić.

Juergen Klopp nie wyklucza objęcia reprezentacji Niemiec. "Ale nie teraz" >>

Do przerwy utrzymywał się wyniki 0:0, przez co niektórzy kibice zaczynali tracić cierpliwość do swoich rodaków. "Bild" informuje, że w sektorze gości grupy Niemców zaczęły domagać się odejścia Joachima Loewa.

"Jogi raus" - krzyczeli niektórzy niemieccy kibice. Po meczu dziennikarze zapytali selekcjonera o komentarz. - Nie słyszałem tego. Takie jednak jest prawo kibiców - odparł szkoleniowiec.

Eliminacje Euro 2020. Estonia - Niemcy. Niechlubny rekord Emre Cana >>

Niemcy w grupie C zajmują drugie miejsce i razem z pierwszą Holandią mają po 15 punktów. Druga Irlandia Północna traci do nich trzy punkty. W listopadzie podopieczni Loewa zagrają z Białorusią (16.11) oraz Irlandią Płn. (19.11).