Serie A. Kandydat do bramki sezonu. Nieprawdopodobny gol Nainggolana (wideo)

W meczu Serie A Cagliari - SPAL (2:0) Radja Nainggolan "odpalił" bombę na bramkę przeciwnika. Belgijski piłkarz za fantastycznego gola otrzymał owację na stojąco.

Piotr Bobakowski
Gol Radji Nainggolana w meczu Cagliari - SPAL (2:0) Twitter / ELEVENSPORTSPL / Gol Radji Nainggolana w meczu Cagliari - SPAL (2:0)
"Zobaczcie NIE-SA-MO-WI-TE uderzenie R. Nainggolana! GOL KOLEJKI i kandydat do bramki sezonu!" - czytam na koncie na Twitterze telewizji Eleven Sports, gdzie zamieszczono wideo z bramką Radji Nainggolana zdobytą w niedzielnym meczu ze SPAL w 8. kolejce włoskiej Serie A.

W 9. minucie spotkania na Sardegna Arenie w Cagliari pomocnik z Belgii zdecydował się na strzał z ok. 25-30 metrów. Piłka uderzona z potężną siłą wpadła w samo okienko bramki gości.

Mecz zakończył się zwycięstwem Cagliari Calcio (2:0). Drugiego gola dla gospodarzy zdobył w 67. min pomocnik Paolo Farago.

ZOBACZ: Serie A: Sassuolo - Inter. W 1. połowie na murawie wylądował spadochroniarz >>

Po ośmiu kolejkach w Serie A drużyna trenera Rolando Marana z 14 pkt. na koncie zajmuje 5. miejsce w tabeli (do lidera Juventusu Turyn traci 8 pkt.). SPAL plasuje się na 18. miejscu (6 pkt.) - WIĘCEJ TUTAJ.

Trafienie Nainggolana w meczu ze SPAL ma szansę na tytuł bramki sezonu Serie A?