Serie A. SPAL - Napoli. Poważna kontuzja Kevina Malcuita. Opuszczał boisko zapłakany

W Napoli wszyscy z niepokojem czekają na wyniki badań Kevina Malcuita. Jest podejrzenie, że francuski obrońca zerwał więzadła w meczu ze SPAL (1:1).

Robert Czykiel
Kevin Malcuit opuszcza boisko PAP/EPA / SERENA CAMPANINI / Na zdjęciu: Kevin Malcuit opuszcza boisko
SSC Napoli znowu rozczarowało w Serie A. Drużyna Carlo Ancelottiego prowadziła 1:0 ze SPAL po golu Arkadiusza Milika, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem (1:1). Szkoleniowiec neapolitańczyków ma jednak kolejne zmartwienie, bo na dłużej może stracić Kevina Malcuita.

Serie A. SPAL - Napoli. Świetne statystyki Arkadiusza Milika. Jest najlepszy w lidze >>

W drugiej połowie francuski obrońca upadł tak niefortunnie, że skręcił kolano. Początkowo po interwencji medycznej wrócił na boisko, ale tylko na kilka minut. 28-latek musiał zostać zmieniony w 70. minucie.

Malcuit cierpiał z bólu, a boisko opuszczał zapłakany. Wstępna diagnoza nie jest optymistyczna. Sky Sport Italia informuje, że piłkarz Napoli prawdopodobnie zerwał więzadła krzyżowe w kolanie.

Serie A. SPAL - Napoli. Arkadiusz Milik zawiedziony po meczu. "Niestety, mój gol nie wystarczył" >>

W poniedziałek Malcuit przejdzie dokładne badania. Jeżeli jednak potwierdzi się najgorsze, to czeka go co najmniej czteromiesięczna przerwa. To będzie duży problem dla Ancelottiego, który obecnie nie może korzystać z kontuzjowanych Mario Ruiego, Nikoli Maksimovicia oraz Elseida Hysaja.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)