Puchar Ligi. Dwie bramki na 350. występ. Zobacz popis Sergio Aguero (wideo)

Manchester City w 1/8 finału Pucharu Ligi ograł u siebie Southampton 3:1, a dwie bramki dla gospodarzy strzelił Sergio Aguero. Zobacz jubileuszowe trafienia argentyńskiego napastnika.
Dawid Borek
Dawid Borek
strzał Sergio Aguero Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: strzał Sergio Aguero

Jubileuszowe, bo mecz z drużyną Jana Bednarka był dla Sergio Aguero 350. występem w barwach Manchesteru City. Argentyńczyk dołączył do The Citizens w lipcu 2011 roku, a do środowego wieczoru miał na koncie 241 goli.

Po spotkaniu z Southampton FC licznik wynosi już 243 trafienia. Sergio Aguero w 1/8 finału Pucharu Ligi strzelił dwie bramki - w 38. i 56. minucie - prowadząc Manchester City do ćwierćfinału zmagań.

W tej pierwszej sytuacji wykończył dośrodkowanie Kyle'a Walkera, w drugiej natomiast skierował piłkę do siatki po małym zamieszaniu w polu karnym.

Zobacz dwie bramki Sergio Aguero w meczu z Southampton FC:

Oprócz Sergio Aguero, bramkę dla Manchester City strzelił też Nicolas Otamendi (w 20. minucie), dla gości jedno trafienie zanotował z kolei Jack Stephens. Jan Bednarek zaliczył 90-minutowy występ.