Puchar Ligi. Zobacz pięknego gola Rashforda (wideo)

Marcus Rashford strzelił dwa gole w meczu Manchesteru United z Chelsea Londyn (2:1) w Pucharze Ligi Angielskiej. Drugie trafienie Anglika było wyjątkowej urody.

Tomasz Skrzypczyński
Marcus Rashford Getty Images / Matthew Ashton - AMA / Na zdjęciu: Marcus Rashford
Poprzednie spotkanie Manchesteru United było słodko-gorzkie dla Marcusa Rashforda, który strzelił wprawdzie gola, ale zmarnował też rzut karny. Po środowym spotkaniu z Chelsea Londyn kibice z Old Trafford nie mogą mieć już do niego żadnych pretensji. Niesamowity mecz w Liverpoolu. Kibice obejrzeli 10 bramek i rzuty karne. Czytaj więcej--->>>

W 1/8 finału Pucharu Ligi Angielskiej drużyna Ole Gunnara Solksjaera wygrała 2:1, a Anglik strzelił obie bramki dla gości. W tym jedną wyjątkowej urody.

W 73. minucie napastnik popisał się fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego z blisko 30 metrów, po którym piłka wylądowała w samym okienku bramki Wilfredo Caballero.

Zobacz fantastycznego gola Marcusa Rashforda z rzutu wolnego:

W tym sezonie 22-latek strzelił we wszystkich rozgrywkach siedem goli i jest najlepszym strzelcem Manchesteru United.