II liga. Piękna bramka piłkarza Skry Częstochowa. Konrad Andrzejczak zachwycił (wideo)

W spotkaniu 15. kolejki II ligi Skra Częstochowa zremisowała na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 1:1. Gola dla gości zdobył Konrad Andrzejczak, który popisał się fenomenalnym strzałem zza pola karnego.

Łukasz Witczyk
Piękna bramka piłkarza Skry Częstochowa Twitter / Piękna bramka piłkarza Skry Częstochowa
Mecz pomiędzy Górnikiem Łęczna i Skrą Częstochowa dostarczył wielu emocji. Goście w 65. minucie objęli prowadzenie po tym, jak Konrad Andrzejczak huknął z dwudziestu metrów. Piłkarz częstochowskiego zespołu popisał się technicznym uderzeniem prosto w okienko bramki strzeżonej przez Patryka Rojka. Golkiper Górnika nie miał szans na skuteczną interwencję.

Dla Andrzejczaka był to pierwszy gol w tym sezonie. Skra prowadzenia nie utrzymała do ostatniego gwizdka. W 81. minucie bramkę dla Górnika zdobył Paweł Baranowski.

W ligowej tabeli wyższą pozycję zajmuje Górnik Łęczna, który sklasyfikowany jest na czwartym miejscu i do liderującej Resovii traci dwa punkty. Z kolei Skra zajmuje czternastą lokatę.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Czy Skra Częstochowa utrzyma się w II lidze?