Serie A. Juventus Turyn - AC Milan. Kapitalna parada Wojciecha Szczęsnego (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Na zdjęciu: parada Wojciecha Szczęsnego
Twitter / / Na zdjęciu: parada Wojciecha Szczęsnego

"Mamma mia" krzyknął komentator po interwencji Wojciecha Szczęsnego. Polak znakomicie obronił strzał Lucasa Paquety w pierwszej połowie meczu z Milanem.

[tag=699]

AC Milan[/tag] był skazywany na pożarcie w hitowym meczu z Juventusem Turyn. Pierwsza połowa jednak pokazała, że "Rossoneri" są w stanie sprawić niespodziankę. Wojciech Szczęsny miał ręce pełne roboty.

Serie A: Sampdoria zatrzymała Atalantę. Bartosz Bereszyński w czujnej obronie >> Polski bramkarz popisał się wielką klasą w 25. minucie. Szczęsny w wielkim stylu obronił strzał Lucasa Paquety, po którym piłka leciała w okienko bramki "Starej Damy".

Serie A: AS Roma ograna w Parmie. Koniec długiej passy rzymian >> Bramkarz Juve w pierwszej połowie zachował czyste konto. Kibice w ogóle nie zobaczyli bramek w Turynie po 45 minutach. Turyńczycy ostatecznie wygrali 1:0.