Premier League. West Ham - Tottenham. Ciężkie życie zmiennika Łukasza Fabiańskiego. "To najgorszy bramkarz w historii"

Łukasz Fabiański z powodu kontuzji pauzuje i w bramce West Ham zastępuje go Roberto Jimenez. Niestety kibicom nie podoba się postawa Hiszpana.

Dominika Pawlik
Roberto, nowy bramkarz West Ham United Getty Images / Arfa Griffiths/West Ham United / Na zdjęciu: Roberto, nowy bramkarz West Ham United
West Ham United przegrał z Tottenhamem 2:3, a wcześniej musiał uznać wyższość Burnley (0:3). Kibice nie mieli litości dla Roberto.

W 36. minucie sobotniego meczu bramkę dla Tottenhamu strzelił Son Heung-min, uderzając lewą nogą blisko bramkarza. Ten nie potrafił poradzić sobie z obroną strzału, a piłka przeszła obok jego ramion.

Była to ewidentna wina golkipera, więc kibice w sieci nie pozostawili na nim suchej nitki. "Roberto jest najgorszym bramkarzem, jakiego widziałem, w tym sezonie popełnił już około pięciu błędów", "czy może istnieć gorszy bramkarz w premier League?".

Fani stwierdzili, że w całej lidze żaden golkiper nie popełnił błędów na tym poziomie. Co gorsza, Roberto Jimenez nie popisał się też przy bramce Harry'ego Kane'a na 3:0.

Choć West Ham strzelił dwa gole, nie zdołał doprowadzić do wyrównania i w efekcie przegrał. Roberto ma już na koncie 19 straconych bramek we wszystkich rozgrywkach.

Łukasz Fabiański nie gra od końca września z powodu urazu uda. West Ham ma jeszcze trzeciego bramkarza, Davida Martina.

Czy Roberto jest najgorszym bramkarzem w Premier League?