The Championship: remis Hull City, 90 minut Kamila Grosickiego

Udana pogoń Hull City. Drużyna Kamila Grosickiego przegrywała z Middlesbrough już 0:2, mimo to zdołała doprowadzić do remisu 2:2 i zdobyła jeden punkt.

Szymon Mierzyński
Kamil Grosicki Getty Images / Nigel Roddis / Na zdjęciu: Kamil Grosicki
Gospodarze dobrze zagrali w pierwszej połowie, ale gdy już zapewnili sobie dwubramkową przewagę, stracili zawodnika. W 37. minucie Marvin Johnson otrzymał czerwoną kartkę po tym jak brutalnie sfaulował Erica Lichaja.

"Tygrysy" poczuły, że jeszcze nie wszystko stracone i w drugiej połowie, w ciągu kilku minut, odrobiły całość strat. Dublet skompletował Jarrod Bowen.

Po tym remisie Hull zajmuje 14. miejsce w tabeli The Championship z dorobkiem 23 pkt. (do lokat barażowych traci sześć "oczek"). Middlesbrough balansuje tuż nad strefą spadkową.

W niedzielnym spotkaniu Kamil Grosicki spędził na boisku 90 minut i w doliczonym czasie został zmieniony przez Keane'a Lewisa-Pottera.

->Premier League. Manchester City zatrzymał Chelsea. Mistrzowie wciąż w grze o tytuł

Middlesbrough - Hull City 2:2 (2:0)
1:0 - Marcus Tavernier 7'
2:0 - Ashley Fletcher 26'
2:1 - Jarrod Bowen 71'
2:2 - Jarrod Bowen 75'

->Premier League. Arsenal FC - Southampton FC: cenny remis zespołu Jana Bednarka

Czy Hull City włączy się jeszcze do walki o awans do Premier League?