Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Asysty PKO Ekstraklasy: Luquinhas dogonił Starzyńskiego

Luquinhas (Legia) w 17. kolejce zaliczył asystę i zrównał się z prowadzącym w klasyfikacji asystentów Filipem Starzyńskim (Zagłębie).
Michał Piegza
Michał Piegza
Luquinhas (z lewej) i Mikkel Kirkeskov (z prawej) Getty Images / Andrzej Grygiel / Na zdjęciu: Luquinhas (z lewej) i Mikkel Kirkeskov (z prawej)

Asysty w 17. kolejce: Zivec, Oko (Zagłębie), Amaral, Tiba (Lech), Serrarens (Arka), Stec (Pogoń), Chrapek, Gąska (Śląsk), Martins, Luquinhas (Legia), Bartl, Babenko (Raków), Imaz (Jagiellonia), Wolski (ŁKS).

Czytaj także: PKO Ekstraklasa: Imponujący domowy bilans Legii Warszawa. "Jesteśmy bardzo mocni"

Klasyfikacja asystentów:

6 - Luquinhas (Legia), Starzyński (Zagłębie)

5 - Jevtić (Lech), Prikryl (Jagiellonia), Tiba (Lech)

4 - Amaral (Lech), Czerwiński (Zagłębie), Furman (Wisła P.), Haraslin (Lechia), Janża (Górnik), Kubicki (Lechia), Mak (Wisła K.), Rymaniak (Piast), Siplak (Cracovia), Szczepański (Raków), Zivec (Zagłębie)

3 - Buksa (Pogoń), Guilherme (Jagiellonia), Gwilia (Legia), Hanca (Cracovia), Hateley (Piast), Imaz (Jagiellonia), Klimala (Jagiellonia), Kostal (Jagiellonia), Kowalczyk (Pogoń), Mladenović (Lechia), Płacheta (Śląsk), Pospisil (Jagiellonia), Ramirez (ŁKS), Rapa (Cracovia), Schwarz (Raków), Skóraś (Raków), Tuszyński (Piast, Zagłębie - 1), Wdowiak (Cracovia), Wszołek (Legia), van Amersfoort (Cracovia), Wolsztyński (Górnik)

2 - Antolić (Legia), Bartkowski (Pogoń), Duranović (Korona), Gąska (Śląsk), Guldan (Zagłębie), Jóźwiak (Lech), Karbownik (Legia), Kostewycz (Lech), Kozulj (Pogoń), Milewski (Piast), Muhar (Lech), Pich (Śląsk), Piszczek (Cracovia), Poletanović (Jagiellonia), Puchacz (Lech), Pucko (Korona), Pyrdoł (ŁKS), Savicević (Wisła K.), Sekulić (Górnik), Sobiech (Lechia), Spiridonović (Pogoń), Stec (Pogoń), Stiglec (Śląsk), Schirtladze (Arka), M. Wolski (ŁKS)

1 - Angulo (Górnik), Babenko (Raków), Badia (Piast), Balić (Zagłębie), Bartl (Raków), Białek (Zagłębie), Bida (Jagiellonia), Błaszczykowski (Wisła K.), Bodvarsson (Jagiellonia), Bohar (Zagłębie), Broź (Śląsk), Brożek (Wisła K.), Brown Forbes (Raków), Bryła (ŁKS), Budziński (Arka), Busuladzić (Arka), Cholewiak (Śląsk), Chuca (Wisła K.), Cebula (Korona), Chrapek (Śląsk), Danch (Arka), Dimun (Cracovia), Dytiatjew (Cracovia), Frączczak (Pogoń), Gardawski (Korona), Gol (Cracovia), Golla (Śląsk), Grzesik (ŁKS), Gumny (Lech), Gwilia (Legia), Hostikka (Pogoń), Jędrzejczyk (Legia), Jodłowiec (Piast), Kante (Legia), Karbownik (Legia), Kirkeskov (Piast), Kopacz (Zagłębie), Kwietniewski (Wisła P.), Lopes (Cracovia), Łabojko (Śląsk), Malinowski (Raków), Marciniak (Arka), Marcjanik (Wisła P.), Martins (Legia), Mączyński (Śląsk), Moder (Lech), Musonda (Śląsk), Nagy (Legia), Nalepa (Arka), Niezgoda (Legia), Nunes (Pogoń), Novikovas (Legia), Oko (Zagłębie), Pacinda (Korona), Paixao (Lechia), Pawłowski (Wisła K.), Peszko (Lechia), Piątkowski (Raków), Podstawski (Pogoń), Puerto (Śląsk), Rzeźniczak (Wisła P.), Sadlok (Wisła K.), Sapała (Raków), Sekulski (ŁKS), Serrarens (Arka), Slisz (Zagłębie), Stefańczyk (Wisła P.), Stolarski (Legia), Szwoch (Wisła P.), Szysz (Zagłębie), Tomasik (Wisła P.), Tomczyk (Lech), Triantafyllopoulos (Pogoń), Wawszczyk (Raków), R. Wolski (Lechia), Wójcicki (Jagiellonia), van Amersfoort (Cracovia), Vesović (Legia), Zawada (Wisła P.), Żyro (Korona).

Czytaj także: PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok. Zwycięstwo gospodarzy "last minute"

ZOBACZ WIDEO: Hiszpański dziennikarz o losowaniu grup Euro 2020. "Myślimy Polska - mówimy Lewandowski. Reszta piłkarzy nie jest dobrze znana"

Po 18. kolejce dojdzie do zmiany lidera klasyfikacji asystentów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×