Euro 2020. Można już kupować bilety na mecze Polaków! (zasady, ceny)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / MICHAL CHWIEDUK / FOKUSMEDIA.COM.PL / Na zdjęciu: kibice reprezentacji Polski
Newspix / MICHAL CHWIEDUK / FOKUSMEDIA.COM.PL / Na zdjęciu: kibice reprezentacji Polski
zdjęcie autora artykułu

W środę o godzinie 14:00 rozpoczęła się otwarta sprzedaż biletów na ME 2020. Sprawdź jak, gdzie i za ile można kupić wejściówki na mecze z udziałem reprezentacji Polski.

Grupowymi rywalami reprezentacji Polski podczas Euro 2020 będą HiszpanieSzwedzi oraz zwycięzcy turnieju barażowego (Bośnia i Hercegowina / Irlandia Północna / Słowacja / Irlandia). Starcie z Hiszpanami rozegrane zostanie w Bilbao, a dwa pozostałe w Dublinie.

W środę, o godz. 14.00 czasu polskiego, ruszy otwarta sprzedaż biletów na ME 2020. Aby ubiegać się o wejściówki należy najpierw zarejestrować się na stronie UEFA. Dla polskich kibiców przygotowanych zostało po 10 tys. miejsc na każdy mecz fazy grupowej. Bilety na mecze są dostępne TUTAJ. Cena biletów zależna będzie od miejsca rozgrywania meczu oraz fazy turnieju. UEFA zdecydowała, że obowiązywać będą trzy kategorie cenowe. Na spotkania grupowe i 1/8 finału wejściówki kosztują 30 albo 50 euro w kategorii III, 75 lub 125 euro w II i 125 oraz 185 w kat. I.

ZOBACZ WIDEO: Losowanie Euro 2020. Wyjście z grupy obowiązkiem Polaków. "Większość mówi, że awansujemy"

Otwarta sprzedaż biletów trwać będzie do 18 grudnia do godziny 14:00. Jedna osoba może aplikować maksymalnie o cztery bilety w jednej kategorii cenowej. Nie jest możliwe aplikowanie o bilety na dwa mecze odbywające się tego samego dnia.

Bilety zostaną przyznane w wyniku losowania. Nie ma znaczenia czy aplikacja została złożona na początku czy pod koniec trwania fazy sprzedaży. Płatność za bilety (w EURO) musi zostać wykonana w ciągu 10 dni od momentu otrzymania informacji i przyznanych biletach, za pomocą ALipay, karty kredytowej bądź debetowej.

Reprezentacja Polski zagra 15 czerwca, o godz. 18:00 z triumfatorem baraży (Bośnia i Hercegowina, Słowacja, Irlandia, Irlandia Północna) w Dublinie, 20 czerwca, godz. 21:00 z Hiszpanią w Bilbao oraz 24 czerwca, o godz. 18.00 ze Szwecją w Dublinie.

Mistrzostwa Europy 2020 rozpoczną się 12 czerwca, a finał zostanie rozegrany 12 lipca.

Zobacz także: Łukasz Gikiewicz i rumuńska Barcelona: Kontrakt rozwiązany. Trener nie miał nic do gadania Złota Piłka 2019. Serbski dziennikarz zachwycony Robertem Lewandowskim. "Umieściłbym go nawet przed Leo Messim, ale..."

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)