Liga Mistrzów. Napoli - Genk: Arkadiusz Milik skomentował swój popis. "Trzy bramki, setki uśmiechów"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Giuseppe Maffia/NurPhoto / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik
Getty Images / Giuseppe Maffia/NurPhoto / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik

"Trzy bramki, setki uśmiechów i dużo szczęścia. Nie mogłem wymarzyć sobie lepszego wieczoru z Ligą Mistrzów" - tak Arkadiusz Milik skomentował swój powrót w wielkim stylu do zespołu Napoli. Polski napastnik strzelił 3 gole w spotkaniu z KRC Genk.

W tym artykule dowiesz się o:

Pierwszy od 5 listopada występ Milika był jego najlepszym w sezonie 2019/2020. Reprezentant Polski błyskawicznie rozwiązał problemy "Azzurrich" ze skutecznością i jeszcze w pierwszej połowie skompletował klasycznego hat-tricka (gole w 3., 26. i 38. minucie). Napoli wygrało 4:0 i przypieczętowało awans do 1/8 finału Champions League.

"Trzy bramki, setki uśmiechów i dużo szczęścia. Nie mogłem wymarzyć sobie lepszego wieczoru z Ligą Mistrzów. To wszystko dla Was!" - tak 25-letni napastnik skomentował swój popis na Instagramie.

Pod postem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy, a jednymi z pierwszych, którzy je zamieścili, byli Anna Lewandowska i Łukasz "Juras" Jurkowski. Żona Roberta Lewandowskiego zamieściła trzy ikonki przedstawiające bijące brawo dłonie, a zawodnik i komentator MMA napisał jedno słowo: Klasa.

Czy Napoli awansuje do 1/4 finału Ligi Mistrzów?