Sparingi. Grzegorz Krychowiak strzelił gola. Lokomotiw Moskwa wygrał (WIDEO)

Grzegorz Krychowiak zdobył gola, a jego Lokomotiw Moskwa pokonał w meczu towarzyskim ligowego rywala FK Rostów po rzutach karnych.

Marcin Jaz
Marcin Jaz
Grzegorz Krychowiak Getty Images / Sergei Bobylev / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak zagrał 90 minut w sparingu Lokomotiwu Moskwa z FK Rostów. Polak strzelił jedną z bramek dla zespołu ze stolicy Rosji.

Krychowiak zdobył gola na 3:2 w 61. minucie meczu towarzyskiego. Jego koledzy odebrali piłkę pod polem karnym i stworzyli groźną kontrę. Dmitri Rybchinsky podał przed pole karne do Danila Kulikova, ten wypuścił pędzącego Krychowiaka, a Polak nie pomylił się w sytuacji sam na sam.

Po 90 minutach był wynik 3:3. Zdecydowano o rozegraniu serii rzutów karnych. W niej okazał się lepszy Lokomotiv, wygrywając 5:4, a Krychowiak wykorzystał jedną z "jedenastek".

Rozgrywki rosyjskiej Premier Ligi zostaną wznowione 28 lutego. Lokomotiw jest w tej chwili na 5. miejscu i wciąż jest w grze o awans do Ligi Mistrzów. W pierwszym ligowym meczu zagra na wyjeździe z Zenitem Sankt Petersburg. Jednak zanim ekipa Krychowiaka wróci do ligowych starć, rozegra jeden sparing - 18 lutego z Valerengą.