Porażka Kajratu Ałmaty, grali Jacek Góralski i Konrad Wrzesiński

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images /  Mateusz Slodkowski/SOPA Images / Na pierwszym planie zdjęcia: Jacek Góralski
Getty Images / Mateusz Slodkowski/SOPA Images / Na pierwszym planie zdjęcia: Jacek Góralski

Nieudany mecz Jacka Góralskiego i Konrada Wrzesińskiego. Ich Kajrat Ałmaty przegrał na wyjeździe z Szachtiorem Karaganda 0:1.

Jedyny gol padł w 17. minucie, gdy w zamieszaniu podbramkowym płaskim strzałem do siatki trafił Baurżan Turysbek.

Jacek Góralski oraz Konrad Wrzesiński pojawili się w podstawowym składzie Kajratu i wystąpili w pełnym wymiarze. W zespole Szachtiora od początku zagrał były zawodnik Cracovii, Sergei Zenjov. Estończyk spędził na boisku 74 minuty.

Kajrat doznał w niedzielę pierwszej porażki w sezonie i jest aktualnie wiceliderem. Ma po trzech meczach sześć punktów.

1. miejsce zajmuje FK Astana, który zebrał w trzech spotkaniach siedem "oczek".

Szachtior Karaganda - Kajrat Ałmaty 1:0 (1:0) 1:0 - Baurżan Turysbek 17'