Bundesliga. Bayern - Borussia. Co to był za popis Roberta Lewandowskiego! Zobacz trzy gole Polaka (wideo)

31 marca 2018 roku Robert Lewandowski dał prawdziwy popis w spotkaniu Bayernu z Borussią. Napastnik reprezentacji Polski strzelił trzy bramki, a jego zespół w szlagierze Bundesligi wygrał aż 6:0! To był magiczny wieczór na Allianz Arenie.

Karol Wasiek
Robert Lewandowski YouTube / Robert Lewandowski
Choć już przed spotkaniem było wiadomo, ze Bayern Monachium nie zdoła sobie w tej kolejce zapewnić mistrzostwa Niemiec, to zawodnicy Juppa Heynckesa nie zniechęcili się i zagrali fantastycznie.

Gwiazdą spotkania był oczywiście Robert Lewandowski, który był nie do zatrzymania dla obrońców Borussii Dortmund.

Reprezentant Polski już w trzeciej minucie spotkania otworzył worek z bramkami. Kolejne trafienie zanotował jeszcze przed przerwą. Bayern po pierwszej połowie prowadził 4:0, ale na tym nie poprzestał.

W drugiej odsłonie zespół z Monachium dołożył następne dwa trafienia, a Lewandowski w 88. minucie skompletował hat-tricka.