Serie A. Atalanta - SSC Napoli. Fenomenalna bomba Piotra Zielińskiego. Bramkarz nie miał szans (wideo)

Piotr Zieliński ma na koncie kilka pięknych bramek po uderzeniach z dystansu. Jedną z nich zdobył w meczu z Atalantą Bergamo w sezonie 2017/18. Polak huknął w samo okienko!

Michał Fabian
gol Piotra Zielińskiego (SSC Napoli) w meczu z Atalantą Bergamo, 27 sierpnia 2017 r Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: gol Piotra Zielińskiego (SSC Napoli) w meczu z Atalantą Bergamo, 27 sierpnia 2017 r.
Według informacji włoskich mediów Piotr Zieliński wróci do podstawowego składu SSC Napoli w czwartkowym spotkaniu w Bergamo z Atalantą (w przeciwieństwie do Arkadiusza Milika, który znów ma zasiąść na ławce rezerwowych).

Zieliński ma już tego przeciwnika "na rozkładzie". 27 sierpnia 2017 r. w meczu na Stadio San Paolo w Neapolu strzelił Atalancie przepięknego gola. Napoli, prowadzone wówczas przez Maurizio Sarriego, przegrywało po I połowie 0:1. Polak po przerwie wyrównał.

"Zielu" przyjął piłkę na klatkę piersiową, a następnie huknął w samo okienko. Etrit Berisha strzegący bramki gości nie miał żadnych szans!

To był majstersztyk, a zarazem punkt zwrotny. Zespół z Neapolu zdobył jeszcze dwie bramki (Dries Mertens, Marko Rog) i zwyciężył 3:1 (relacja TUTAJ>>).

Czwartkowy mecz Atalanta - Napoli rozpocznie się o godz. 19.30. Transmisja w Eleven Sports 1.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Jakim wynikiem zakończy się mecz Atalanta - Napoli (2.07.)?