II liga. Zbigniew Boniek z wnukiem oglądał mecz Widzewa Łódź. "Nawet młody nie wierzył, że to można przegrać"

Widzew Łódź walczy o awans do Fortuna I ligi, lecz ostatnie mecze w wykonaniu tej drużyny to pasmo niepowodzeń. Ostatnie spotkanie przeciwko Pogoni Siedlce wraz z wnukiem oglądał Zbigniew Boniek. Widzew przegrał 1:3.

Łukasz Witczyk
Zbigniew Boniek z wnukiem Twitter / @BoniekZibi / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek z wnukiem
W trzech ostatnich meczach Widzew Łódź zdobył tylko punkt. Zespół ten zawiódł w ostatnim spotkaniu przeciwko Pogoni Siedlce. Łodzianie przegrali 1:3, co kibice tego klubu przyjęli z ogromnym rozczarowaniem. Atmosfera w Widzewie jest coraz bardziej nerwowa, a fani obawiają się, że awans znów wymknie się drużynie z rąk.

Mecz Pogoni z Widzewem oglądał w internecie m.in. Zbigniew Boniek. Towarzyszył mu wnuk. Prezes PZPN po zakończeniu meczu nie ukrywał swoich emocji. "Nawet młody nie wierzył, że to można przegrać" - napisał po spotkaniu Boniek.

Łódzki zespół prowadził od 18. minuty po golu, którego zdobył Henrik Ojamaa. Pogoń w drugiej połowie wyrównała, a w końcówce strzeliła kolejne dwa gole. Dzięki triumfowi siedlecki zespół przesunął się na ósme miejsce w tabeli.

Widzew od powrotu po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa rozegrał osiem meczów, z których wygrał tylko dwa, kolejne dwa zremisował, a czterokrotnie musiał uznać wyższość przeciwników.

To spowodowało, że łodzianie spadli w tabeli na drugie miejsce i mają tylko punkt przewagi nad trzecim GKS-em Katowice. Do Fortuna I ligi awansują dwie najlepsze drużyny, a zespoły z miejsc 3-6 będą rywalizować o awans w barażach.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!