Serie A. Milan - Juventus. Kapitalna bramka w Mediolanie. Zobacz niesamowity rajd Adriena Rabiota (wideo)

Przejął piłkę na własnej połowie, a następnie pomknął przed siebie, ogrywając kolejnych zawodników rywali. Adrien Rabiot wykonał bardzo efektowny rajd, zakończony strzeleniem bramki. To nie pomogło jednak Juventusowi, który przegrał z Milanem (2:4).

Mateusz Kozanecki
Bramka Adriena Rabiota Twitter / Eleven Sports / Bramka Adriena Rabiota
Adrien Rabiot w bardzo efektowny sposób otworzył wynik spotkania z Milanem. Na początku drugiej części gry pomocnik przejął piłkę na własnej połowie i rozpoczął rajd w kierunku bramki rywali.

Żaden z przeciwników nie zdołał odebrać mu piłki. Kiedy 25-latek znalazł się przed polem karnym, zdecydował się na oddanie strzału. Gianluigi Donnarumma był w tej sytuacji bezradny.

Zaledwie sześć minut później na 2:0 podwyższył Cristiano Ronaldo, ale decydujące słowo należało do gospodarzy. Zawodnicy Stefano Piolego potrzebowali nieco ponad kwadransu, aby ustalić wynik spotkania na 4:2.

Ozdobą meczu było trafienie Rabiota, który uznany został za jednego z najlepszych piłkarzy Juventusu na boisku.