Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Komplet par 3.rundy el. do Ligi Europejskiej UEFA

Znamy już komplet par 3. rundy el. do Ligi Europejskiej UEFA. Lech Poznań zagra z norweskim Fredrikstad, Broendby Kopenhaga z Legią Warszawa, a NAC Breda z Polonią Warszawa. Największe szanse na awans wydaje się mieć popularny Kolejorz.
Adam Kiołbasa
Adam Kiołbasa

Wydaje się, że klub z Wielkopolski powinien awansować do dalszych gier, jeśli chodzi o pozostałe zespoły z Ekstraklasy, to faworytami będą ich rywale, ale na pewno stołeczne drużyny są w stanie sprawić niespodziankę i wyeliminować swoich przeciwników.

III RUNDA ELIMINACYJNA:

FK Sarajevo (Bośnia i Hercegowina) - Helsingborgs IF (Szwecja)

Fredrikstad (Norwegia) - Lech Poznań (Polska)

HNK Rijeka (Chorwacja) - Metalist Charków (Ukraina)

KAA Gent (Belgia) - AS Roma (Włochy)

FC Vaslui (Rumunia) - Omonia Nikozja (Cypr)

FK Slavija (Bośnia i Hercegowina) - MFK Koszyce (Słowacja)

IFK Goeteboerg (Szwecja) - Hapoel Tel-Aviv (Izrael)

PSV Eindhoven (Holandia) - Czerno More Warna (Bułgaria)

Metalurg Donieck (Ukraina) - FC Ljubljana (Słowenia)

Vaelerenga IF Oslo (Norwegia) - PAOK Saloniki (Grecja)

APOP Kinyras Peyias (Cypr) - Rapid Wiedeń (Austria)

FC Honka (Finlandia) - Qarabag Agdam (Azerbejdżan)

FC Vaduz (Liechtenstein) - Slovan Liberec (Czechy)

Saint Patrick's Athletic FC (Irlandia) - Krylia Sowietow Moskwa (Rosja)

Randers FC (Dania) - Hamburger SV (Niemcy)

Tromsoe IL (Norwegia) - NK Slaven (Chorwacja)

Broendby Kopenhaga (Dania) - Legia Warszawa (Polska)

FK Vojvodina Nowy Sad (Serbia) - Austria Wiedeń (Austria)

CSKA Sofia - Derry City (Irlandia)

Steaua Bukareszt (Rumunia) - Motherwell FC (Szkocja)

MSK Żilina (Słowacja) - Hajduk Split (Chorwacja)

Sporting Braga (Portugalia) - IF Elfsborg (Szwecja)

Aberdeen (Szkocja) - Sigma Ołomuniec (Czechy)

FK Rabotnicki Skopje (Macedonia) - OB Odesne (Dania)

FK Sevojno (Serbia)/FBK Kaunas (Litwa) - OSC Lille (Francja)

OFK Petrovac (Czarnogóra) - Sturm Graz (Austria)

Fenerbahce Stambuł (Turcja) - Honved Budapeszt (Węgry)

Bnei Yehuda Tel Awiw (Izrael) - Pacos de Ferreira (Portugalia)

FC Brugge (Belgia) - FC Lahti (Finlandia)

Athletic Bilbao (Hiszpania) - Young Boys (Szwajcaria)

Knattspyrnufelag Reykjavikur (Islandia) - FC Basel (Szwajcaria)

Galatasaray Stambuł (Turcja) - Sliema Wanderers (Malta)

Dinamo Tbilisi (Gruzja) - Crvena Zvezda Belgrad (Serbia)

Polonia Warszawa (Polska) - NAC Breda (Holandia)

Vetra Wilno (Litwa) - Fulham (Anglia)


Gospodarzy pierwszych spotkań wymieniono na pierwszym miejscu.

Pierwsze mecze odbędą się 30 lipca, natomiast rewanże zaplanowano na 6 sierpnia.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×