Liga Mistrzów. Twitter po meczu PSG - Bayern. Szpakowski skończył finał po 45 minutach. Mnóstwo osób dało się nabrać

Finał Ligi Mistrzów dla Bayernu Monachium! Bawarczycy pokonali Paris Saint-Germain 1:0 i cieszą się z kolejnego triumfu w tych rozgrywkach. Co o tym spotkaniu można było przeczytać na Twitterze?

Mateusz Domański
Angel Di Maria (w środku) oraz Alphonso Davies (z lewej) PAP/EPA / Lluis Gene / Na zdjęciu: Angel Di Maria (w środku) oraz Alphonso Davies (z lewej)

Pełen uznania dla Roberta Lewandowskiego był Michał Kołodziejczyk, szef redakcji sportowej Canal Plus.

W pierwszej pracy kapitalnymi paradami popisywał się Manuel Neuer. Gdyby nie on, Bayern Monachium mógł przegrywać.

Nie zabrakło popularnych "Szpaków". Tym razem Dariusz Szpakowski już po 45 minutach ogłosił, że... sędzia Daniele Orsato kończy mecz.

W przerwie komentator Eleven Sports próbował zmobilizować Roberta Lewandowskiego, by odpalił pociski w drugiej partii.

Bawarczycy momentami wyglądali na zagubionych. Z pewnością waga spotkania robiła swoje. A może rzeczywiście naoglądali się PKO Ekstraklasy?

Przy okazji niedzielnego finału LM komuś zebrało się na żarty. Postanowił uruchomić na YouTube transmisję... starego meczu PSG - Bayern. Mnóstwo osób dało się nabrać.

W 59. minucie na prowadzenie wyszedł Bayern Monachium - trafił Kingsley Coman. Został tym samym piątym Francuzem, który zdobył bramkę w finale Ligi Mistrzów.

W trakcie spotkania w Lizbonie, pod stadionem w Paryżu doszło do zamieszek.

Paris Saint-Germain musi czekać rok na kolejną szansę zwycięstwa w Lidze Mistrzów.