Bundesliga. Media po meczu Werder - Hertha. Krzysztof Piątek niezadowolony ze zmiany

Hertha Berlin efektownie rozpoczęła tegoroczne rozgrywki Bundesligi. Zespół Bruno Labbadii pokonali na wyjeździe Werder Brema 4:1. 61. minut na boisku spędził Krzysztof Piątek, ale jego występ nie zachwycił.

Mateusz Kozanecki
Krzysztof Piątek w walce o piłkę Getty Images / Martin Rose / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek w walce o piłkę
W 19. minucie spotkania Krzysztof Piątek miał szansę zapisać się na liście strzelców, piłka po jego strzale głową uderzyła jednak w poprzeczkę. W całym meczu "Il Pistolero" spędził na placu gry nieco ponad godzinę, po czym zmienił go Jhon Cordoba. To nie spodobało się Piątkowi.

"Skomentował swoją zmianę z niezadowoloną miną. Polak chyba aż za dobrze wie, że Cordoba stanowi dla niego ostrą konkurencję" - skomentowali dziennikarze "Berliner Zeitung".

"Do pierwszych dwóch bramek kibice doświadczyli wyrównanego meczu. Oba zespoły postawiły na bezpieczeństwo, niewiele ryzykując" - napisano w relacji na portalu sport.de.

Podkreślono, że Jhon Cordoba musiał najpierw odczekać swoje, aby ostatecznie pojawić się na boisku w miejsce Krzysztofa Piątka w 61. minucie. Pod wrażeniem jego debiutu byli dziennikarze "Kickera", którzy jego debiut ocenili jako idealny.

Niezadowoleni byli także fani Werderu Brema, którzy pożegnali piłkarzy gwizdami. "Kibice mają wielkie oczekiwania" - przekazano na łamach sport1.de.

"Trener Labbadia może wziąć głęboki oddech. Przez ostatnich kilka minut oglądał mecz zrelaksowany i z szelmowskim uśmiechem świętował sukces" - czytamy dalej.

W meczu 2. kolejki Bundesligi Hertha Berlin zmierzy się z Eintrachtem Frankfurt. Spotkanie zaplanowano na piątek 25 września, o godz. 20:30.