Liga Narodów. Polska - Włochy. Krótki komentarz Arkadiusza Milika

Reprezentacja Polski zremisowała z Włochami 0:0 w meczu Ligi Narodów. I obiektywnie trzeba powiedzieć, że to nie był zły wynik dla kadry Jerzego Brzęczka.

Krzysztof Kaczmarczyk
Arkadiusz Milik PAP / Adam Warżawa / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik
Na Stadionie Energa w Gdański obie drużyny miały swoje szanse, ale finalnie stanęło na bezbramkowym remisie - Polacy mogą być zadowoleni, Włosi czuli pewien niedosyt.

Arkadiusz Milik spotkanie rozpoczął na ławce - na boisku pojawił się w 70. minucie zastępując Mateusza Klicha.

Napastnik SSC Napoli dostał zatem ponad dwadzieścia minut na poszukanie szansy pokonania bramkarza rywali. Gianluigi Donnarumma tego dnia piłki z siatki wyciągać jednak nie musiał.

Sam Milik nie miał jednak wątpliwości, że Biało-Czerwoni rozegrali dobry mecz przeciwko silnemu rywalowi - taki właśnie komentarz umieścił na Twitterze.

Czy remis w meczu Polska - Włochy był sprawiedliwym wynikiem?