Ligue 1. Kylian Mbappe włączył turbo. Zobacz kapitalną bramkę Francuza (wideo)

W piątkowym spotkaniu francuskiej Ligue 1 AS Monaco podejmowało Paris Saint-Germain. W kapitalnym stylu wynik meczu otworzył Kylian Mbappe, który po efektownym rajdzie skierował piłkę do siatki.

Mateusz Kozanecki
Spotkanie AS Monaco - Paris Saint-Germain było hitem 11. kolejki francuskiej Ligue 1. Oba zespoły walczyły o przedłużenie zwycięskiej passy.

Już w 25. minucie wynik meczu otworzył Kylian Mbappe. Francuz otrzymał podanie od Angela Di Marii, po czym rozpoczął swój koncert.

20-latek dobiegł do piłki, uporał się z obrońcą, po czym znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Właściwie ocenił jego ustawienie, a następnie posłał piłkę pod poprzeczkę.

Do przerwy goście z Paryża strzelili jeszcze trzy bramki, ale do szatni schodzili przy wyniku 2:0. Wynik podwyższył Kylian Mbappe. Następnie bramkarza pokonywali jeszcze Moise Kean i ponownie Mbappe - w tych dwóch przypadkach jednak system VAR ostrzegł o pozycji spalonej.

Gospodarze rzucili się do odrabiania strat i po trafieniach Kevina Vollanda zrobiło się 2:2. Wynik (3:2) ustalił Cesc Fabregas.

Boniek do ważnego piłkarza reprezentacji Polski: "Teraz praca, praca, praca"