Bundesliga. Bayern - Werder. Znamy składy, Robert Lewandowski zagra od początku

Robert Lewandowski uporał się już z urazem mięśnia uda i zagra od pierwszej minuty w starciu Bayernu Monachium z Werderem Brema. Pierwszy gwizdek w meczu Bundesligi o godzinie 15:30.

Marcin Jaz
Marcin Jaz
Robert Lewandowski ONS.pl / all_imageB / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Bayern Monachium po porażce z TSG 1899 Hoffenheim 1:4 zanotował serię pięciu wygranych z rzędu w lidze i nie zamierza się zatrzymać. Bawarczyków nie omijają jednak kontuzje - przez dłuższy czas będą musieli radzić sobie bez Joshuy Kimmicha, który do gry wróci na rundę wiosenną. Niedostępni dla trenera Hansiego Flicka są też Alphonso Davies i Corentin Tolisso.

Poznaliśmy składy na mecz Bayernu z Werderem Brema. Od pierwszej minuty wystąpi Robert Lewandowski. Jego występ nie był do końca pewny ze względu na uraz mięśnia uda, z którym zmagał się w ostatnich dniach. Wygląda na to, że wrócił do pełni sił.

Werder musi sobie radzić bez dwóch ważnych graczy - Niclasa Fullkruga i Milosa Veljkovicia. Bremeńczycy też notują serię gier bez porażki, ale ich ostatnie cztery spotkania w Bundeslidze to cztery remisy. Na zwycięstwo w oficjalnym meczu z Bayernem czekają od 12 lat. 20 września 2008 r. wygrali w Monachium 5:3.

Początek starcia o godz. 15:30. Sędzią będzie Guido Winkmann.

Bayern: Manuel Neuer - Benjamin Pavard, Jerome Boateng, Lucas Hernandez, David Alaba - Javi Martinez - Kingsley Coman, Thomas Mueller, Jamal Musiala, Douglas Costa - Robert Lewandowski. Trener: Hansi Flick.

Werder: Jiri Pavlenka - Omer Toprak, Christian Gross, Marco Friedl - Theodor Gebre Selassie, Maximilian Eggestein, Kevin Mohwald, Ludwig Augustinsson - Milot Rashica, Leonardo Bittencourt - Josh Sargent. Trener: Florian Kohfeldt.