Serie A. Nerwowe chwile w Milanie. Trwa oczekiwanie na wyniki badań Zlatana Ibrahimovicia

W Milanie czekają na wyniki badań Zlatana Ibrahimovicia. W niedzielnym meczu z SSC Napoli 39-latek najprawdopodobniej doznał kontuzji lewej nogi. Wcześniej strzelił dwie bramki.

Mateusz Kozanecki
Zlatan Ibrahimović PAP/EPA / CESARE ABBATE / Na zdjęciu: Zlatan Ibrahimović
U Zlatana Ibrahimovicia wystąpiło podejrzenie kontuzji mięśnia lub ścięgna podkolanowego. W trakcie niedzielnego spotkania z SSC Napoli doświadczony Szwed uskarżał się na ból.

39-latek spędził na boisku 79 minut, po czym został zmieniony przez Lorenzo Colombo. Wcześniej strzelił dwa gole, a jego AC Milan zwyciężył 3:1, utrzymując tym samym pozycję lidera rozgrywek.

Jak poinformował portal football-italia.net, w Milanie czekają na wyniki badań Szweda. Jego ewentualna kontuzja może być sporym ciosem dla klubu, przed którym aż dziewięć meczów w ciągu miesiąca.

Zlatan Ibrahimović kapitalnie rozpoczął trwające rozgrywki. Strzelił już 10 bramek i zaliczył asystę. Do bramki rywali trafia średnio co 53 minuty i jest jednocześnie liderem klasyfikacji strzelców.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Zlatan Ibrahimović zostanie królem strzelców Serie A w sezonie 20/21?