Premier League. Kamil Grosicki wraca do składu WBA. "Zasługuje na szansę"

Trener West Brom Albion Slaven Bilić pozytywnie wypowiada się na temat Charliego Austina i Kamila Grosickiego. Zaznacza, że obydwaj zasłużyli na powrót do składu, a to dzięki ciężkiej pracy na treningach.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Kamil Grosicki WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Kamil Grosicki
West Bromwich Albion ma za sobą nieudany mecz z Newcastle United (1:2). Trener Slaven Bilić szuka rozwiązań, które mogłyby pomóc w podniesieniu poziomu prezentowanego przez WBA. Jedno z nich zakłada powołanie do składu Kamila Grosickiego i Charliego Austina.

Obydwaj zasiedli na ławce rezerwowych WBA podczas wspomnianego spotkania. Austin wszedł na murawę tuż po przerwie, natomiast Grosicki pojawił się na boisku w 80. minucie.

- Zasługują na swoją szansę - komentuje Bilić, cytowany przez expressandstar.com.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: wolej-poezja! Prześliczny gol piłkarki FC Barcelona

Dodaje również, że odbył rozmowy z Austinem i Grosickim. - Na każdym treningu pokazują, że próbują mi zaimponować. Bez względu na to, jak bardzo są doświadczeni, przez ostatnie kilka tygodni naprawdę pokazali, że chcą grać - mówi Bilić.

- W Newcastle Charlie dał nam odwagę, przewagę fizyczną i walczył o każdą piłkę. Poza tym potrafił utrzymać się przy piłce. Jest w stanie podnieść poziom całej drużyny - zauważa szkoleniowiec WBA.

Wygląda na to, że Kamil Grosicki jest na dobrej drodze, by na stałe zagościć w składzie swojego zespołu. Staje przed szansą i teraz musi zrobić wszystko, żeby odpowiednio ją wykorzystać.

Czytaj także:
> Przegrała walkę z narkotykami i alkoholem. Wpis piłkarza doprowadza do łez
> Transfery. Włoski dziennikarz mówi o Arkadiuszu Miliku. "To katastrofa"

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×