Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Kibice odetchnęli z ulgą. Nie ma wątpliwości - zwolnienie Brzęczka było słuszną decyzją

Niemal 90 procent głosów, spośród ponad 100 tysięcy oddanych przez kibiców pod naszymi tekstami zgadza się z decyzją Zbigniewa Bońka. Fani nie mają wątpliwości - czas Jerzego Brzęczka minął.
Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Jerzy Brzęczek WP SportoweFakty / Dawid Gaszyński / Na zdjęciu: Jerzy Brzęczek

Jerzy Brzęczek po 921 dniach przestał pełnić funkcję selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski. I choć w tym czasie udało mu pewnie awansować na mistrzostwa Europy, to pożegnał się ze stanowiskiem jeszcze przed rozpoczęciem imprezy. 

Były już selekcjoner od dłuższego czasu, mimo zbierania kolejnych punktów w eliminacjach, nie był ulubieńcem kibiców. Fani krytykowali brak stylu kadry, a także fakt, że w starciach z poważnymi zespołami jak Włochy czy Holandia wyglądaliśmy niczym wystraszeni juniorzy. 

Niechęć do Brzęczka potwierdzają wyniki ankiet, pod tekstami zamieszczonymi w naszym serwisie. Kibice, zapytani o to, czy uważają zwolnienie Brzęczka za słuszną decyzję, nie mają wątpliwości. 

Ponad 130 tysięcy głosów oddanych pod najpopularniejszymi tekstami na temat zwolnienia selekcjonera w miażdżącej większości (blisko 90 procent) wspierają decyzję Zbigniewa Bońka.  Za pozostawieniem Jerzego Brzęczka na stanowisku opowiedziało się niewiele ponad 10 procent kibiców.

Wyniki przykładowych, najpopularniejszych głosowań w naszym serwisie Wyniki przykładowych, najpopularniejszych głosowań w naszym serwisie
Czytaj także:
Reprezentacja Polski. Pupile Jerzego Brzęczka, czyli kto grał najwięcej u selekcjonera
Bundesliga: starcie o podium. Robert Lewandowski bierze na celownik bramkę Rafała Gikiewicza

ZOBACZ WIDEO: Wielki autorytet potrzebny reprezentacji Polski. "Zawodnicy przyjeżdżają na kadrę i zapominają jak się biega po boisku"

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×