Arkadiusz Milik niczym... Fantomas! Wpadka Francuzów przed meczem Olympique Marsylia

Kuriozalna wpadka realizatorów transmisji z meczu Ligue 1 pomiędzy RC Lens a Olympique Marsylia. Podczas prezentacji składów kibice musieli być mocno zdziwieni, gdy zobaczyli, jak "wygląda" Arkadiusz Milik.

Michał Fabian
Arkadiusz Milik rozgrywa w środę drugi mecz w barwach Olympique Marsylia (na wyjeździe, przeciwko RC Lens), ale pierwszy w podstawowym składzie.

Choć Polak jest zawodnikiem OM od prawie dwóch tygodni (kontrakt podpisał 21 stycznia), to realizatorzy transmisji najprawdopodobniej... nie zdążyli przygotować jego zdjęcia do przedmeczowej prezentacji.

Kibice, którzy zasiedli przed telewizorami, byli więc świadkami kuriozalnej sceny. Podczas prezentacji napastników OM obok Valere'a Germaina widniała postać, która w niczym nie przypominała Milika!

Grafikę pokazała na Twitterze stacja Eleven Sports. "Fantomas", "Typowy francuski MIM", "Jeszcze nie odblokowali tego bohatera. Trzeba zapłacić i można nim grać" - komentują internauci. Niektórzy doszukują się podobieństwa do Alena Boksicia, byłej gwiazdy OM.

Wpadka Francuzów prawdopodobnie już się nie powtórzy, bo Milik w środowym spotkaniu w Lens świetnie się zareklamował. W końcówce pierwszej połowy reprezentant Polski wślizgiem umieścił piłkę w siatce, dając swojej drużynie prowadzenie 2:0 (wcześniej bramkę zdobył Florian Thauvin).

Mecz zakończył się remisem 2:2. Tuż po zmianie stron gospodarze strzelili gola kontaktowego (Florian Sotoca), a następnie wyrównał Facundo Medina. Milik przebywał na boisku 60 minut, zmienił go Dario Benedetto.

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)