Ligue 1. Mocne wejście do pierwszego składu. Arkadiusz Milik z debiutanckim golem! [WIDEO]

Podczas środowego meczu RC Lens - Olympique Marsylia Arkadiusz Milik zdobył swojego debiutanckiego gola w barwach francuskiego zespołu. Dobrze rozpoczyna się zatem przygoda Polaka z tym klubem.

Mateusz Domański
Wynik środowego spotkania w 37. minucie otworzył Florian Thauvin. Później goście nadal atakowali. W drugiej minucie doliczonego czasu gry w ramach pierwszej połowy ładnie uderzył Alvaro.

W polu karnym znakomicie odnalazł się natomiast Arkadiusz Milik. Polak strzałem z niewielkiej odległości wpakował piłkę do siatki i tym samym podwyższył prowadzenie gości do 2:0.

To jego pierwsze trafienie w barwach Olympique Marsylia. W środowym meczu zadebiutował również w wyjściowym zestawieniu swojego nowego pracodawcy.

Po pierwszej połowie zespół Olympique Marsylia prowadził 2:0. Po przerwie ekipa RC Lens zabrała się do odrabiania strat - w 46. minucie gola strzelił Florian Sotoca.