Pech reprezentanta Polski. Wszystko wydarzyło się tuż przed meczem

Duży pech reprezentanta Polski. Tuż przed meczem z Milanem na San Siro doznał kontuzji podczas rozgrzewki. To sprawiło, że Arkadiusz Reca w ostatniej chwili wypadł ze składu Crotone.

Mateusz Kozanecki
Arkadiusz Reca PAP/EPA / CARMELO IMBESI / Na zdjęciu: Arkadiusz Reca
W meczu 21. kolejki Serie A AC Milan podejmował FC Crotone. W trakcie rozgrzewki urazu doznał Arkadiusz Reca, o czym poinformował portal football-italia.net.

Włoskie media podają, że u reprezentanta Polski doszło do niegroźnego problemu z mięśniem. Mimo to 25-latek nie był w stanie przystąpić do meczu. W ostatniej chwili zastąpił go Pedro Pereira.

Na ten moment nie wiadomo, jak długo potrwa przerwa Recy. Biorąc pod uwagę pierwsze doniesienia mówiące, że uraz nie jest groźny, należy spodziewać się, że do gry wróci już podczas kolejnego meczu.

W najbliższą niedzielę Crotone zmierzy się na własnym terenie z Sassuolo. Mecz zaplanowano na godz. 18:00.

Walczący o utrzymanie zespół Recy nie sprostał Milanowi. Już w pierwszej połowie bramkę strzelił Zlatan Ibrahimović. Gospodarze po zmianie stron dorzucili kolejne trafienia i pewnie zwyciężyli.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)