Liga Mistrzów. Wyniki środowych meczów. Real Madryt bliżej awansu

W środę rozegrano dwa ostatnie mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów. W Budapeszcie Borussia M'gladbach 0:2 przegrała z Manchesterem City, a w Bergamo Atalanta 0:1 z Realem Madryt.

Michał Piegza
Riyad Mahrez (z lewej) i Valentino Lazaro PAP/EPA / Zsolt Szigetvary / Na zdjęciu: Riyad Mahrez (z lewej) i Valentino Lazaro
Zaledwie trzy gole padły w środowych meczach 1/8 finału Ligi Mistrzów. W obu potyczkach triumfowali goście.

Spotkanie Borussii M'gladbach z Manchesterem City rozegrano w Budapeszcie. Goście już do przerwy prowadzili po trafieniu Bernardo Silvy. Po zmianie stron wynik spotkania ustalił Gabriel Jesus.

Z kolei w Bergamo w potyczce Atalanty z Realem zespół z Madrytu przez 73 minuty grał w przewadze. Królewscy gola zdobyli dopiero w 86. minucie, a do siatki pięknym uderzeniem trafił Ferland Mendy.

Atalanta Bergamo - Real Madryt 0:1 (0:0) --> RELACJA
0:1 - Ferland Mendy 86'

Borussia M'gladbach - Manchester City 0:2 (0:1) --> RELACJA
0:1 - Bernardo Silva 29'
0:2 - Gabriel Jesus 65'