Nowe informacje ws. Grzegorza Krychowiaka. Wiadomo, kiedy zostanie podjęta decyzja odnośnie jego gry
Jak udało nam się potwierdzić, Grzegorz Krychowiak miał już wykonany dodatkowy test na koronawirusa. Jego wyniki mają być znane w ciągu kilku najbliższych godzin.
"Z uwagi na fakt, że Krychowiak jest ozdrowieńcem, podjęliśmy rozmowy z UEFA w celu wyjaśnienia sprawy i dopuszczenia do meczu" - przekazał za pośrednictwem Twittera Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ).
Jakub Kwiatkowski potwierdził w rozmowie z WP SportoweFakty, że Grzegorz Krychowiak przeszedł już dodatkowy test, a jego wyniki mają być znane w ciągu kilku godzin. Należy spodziewać się zatem, że będzie to po południu.
ZOBACZ WIDEO: Co z kadrą bez Roberta Lewandowskiego? "Trener już dwa razy nie trafił ze składem"Ponadto odbyły się już rozmowy z UEFA ws. ewentualnego dopuszczenia pomocnika Lokomotiwu Moskwa do meczu. Ostateczne decyzje mają zostać podjęte we wtorek.
Przypomnijmy, że już wcześniej ze składu wypadli Mateusz Klich i Łukasz Skorupski, u których również wykryto zakażenie koronawirusem. Ponadto kontuzji w meczu z Andorą doznał Robert Lewandowski.
Spotkanie Anglia - Polska w ramach eliminacji MŚ 2022 odbędzie się w środę, 31 marca o godz. 20:45.
Czytaj także:
- Kto za "Lewego"? Jak zagramy z Anglią?
- Mądry Sousa po szkodzie
Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie
-
Pan wszystkich Panów Zgłoś komentarz
światło na grę Krychowiaka, a PZPN załatwi prywatny samolot i zawodnik nawet we wtorek wieczorem pojawi się w Londynie. To oczywiście wersja optymistyczna tej historii, ale nie nierealna." Wyniki testu po 16tej -
Pan wszystkich Panów Zgłoś komentarz
Czekamy 5 godzin na nowe informacje. -
Pan Jot Zgłoś komentarz
Nikt nie miał jaj gościa zmienić, trzeba było poczekać na test heh -
zavi Zgłoś komentarz
przed tak ciężkim meczem ... -
tommy333 Zgłoś komentarz
Ta Pni Kryska jest słabiutka więc lepiej ze nie zagra -
Pan wszystkich Panów Zgłoś komentarz
Jak miał korwina to testy z Biedronki wykazały,że ma przeciwciała. -
rumcajs2345 Zgłoś komentarz
to jeszcze nie podjęta ? -
janusz antoni z Poznania Zgłoś komentarz
Co to za fryzura, wstyd. Wygląda jak jakiś meksykański barman z budki z ulicznym jedzeniem. -
Eder Zgłoś komentarz
Nie ma że ozdrowienie mało to osób po 2 razy miało covida że tylko Gavirie wspomnę -
Roman Nowak Zgłoś komentarz
I co z tego ze ozdrowiencem?.ma.covida to cala.druzyna powinna zostac uziemiona. Jnaczej sienwszyscy zaraza -
versus82 Zgłoś komentarz
może zacznijcie sprowadzać testy z UK bo tam już od dłuższego czasu mało pozytywnych wyników