Premier Liga: gol Grzegorza Krychowiaka w wygranym przez Lokomotiw Moskwa meczu [WIDEO]

Reprezentant Polski Grzegorz Krychowiak zdobył bramkę dla Lokomotiwu Moskwa w spotkaniu 24. kolejki Premier Ligi z FK Rotorem Wołgograd (2:0). To szóste trafienie polskiego zawodnika w tym sezonie.

Tomasz Rosiński
Grzegorz Krychowiak Getty Images / Oscar J. Barroso / Europa Press Sports / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
Walczący o podium mistrzostw Rosji Lokomotiw był zdecydowanym faworytem sobotniego starcia z trzynastym w tabeli Rotorem.

Przyjezdni od początku rywalizacji mieli przewagę optyczną przewagę, którą udokumentowali bramką w 21. minucie. Wówczas Rifat Zhemaletdinow zagrał długie podanie do Grzegorza Krychowiaka, a ten wbiegł z pole karne gospodarzy i uderzeniem z jego narożnika pokonał Josipa Condrica.

Drugi cios drużyna z Moskwy zdała w 79. minucie. Wtedy to gola strzelił Zhemaletdinow, któremu asystował Witalij Lisakowicz.

Zarówno Krychowiak, jak i Maciej Rybus rozegrali całą konfrontację.