Strzelił bramkę, następnie wyleciał z boiska [WIDEO]

To, co zrobił, wprawiło wszystkich w wielkie osłupienie. Ten mecz z pewnością zostanie zapamiętany na lata przez kibiców obydwu drużyn.

Kamil Sobala

Do kuriozalnej sytuacji doszło podczas derbów Katowic w Zinie Klasie Okręgowej. W ramach 2. kolejki grupy mistrzowskiej Sparta mierzyła się u siebie z Podlesianką. Po zaciętym meczu sędzia zakończył pojedynek przy wyniku 1:1.

Meczu kolorytu dodała sytuacja z drugiej połowy. W 75. minucie sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym Podlesianki i w konsekwencji wskazał na jedenasty metr. Do wykonania stałego fragmentu gry podszedł Marcin Łoboda, który pewnie umieścił piłkę w siatce.

Jednak nie to mogło wprawić w osłupienie. Zawodnik Sparty po zdobyciu bramki dla swojego zespołu udał się dość daleko, bo aż pod płot, gdzie byli kibice rywali. Gdy już znajdował się pod ogrodzeniem stadionu zaczął klaskać w kierunku fanów Podlesianki. Po powrocie na boisko sędzia ukarał go żółtą kartą, która okazała się być już drugą na koncie piłkarza w tym spotkaniu, konsekwencji czego zawodnik musiał się udać do szatni.

Oprócz Łobody, mecz przed ostatnim gwizdkiem zakończyli również Krzysztof Pieczonka w 11. minucie oraz w 37. Seweryn Gancarczyk.