Duży problem Anglików przed Euro. Ważny gracz przejdzie operację

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Marc Atkins / Na zdjęciu: Nick Pope
Getty Images / Marc Atkins / Na zdjęciu: Nick Pope
zdjęcie autora artykułu

Osłabienie reprezentacji Anglii przed zbliżającym się Euro. Na zbliżający się turniej najprawdopodobniej nie pojedzie Nick Pope. Bramkarz FC Burnley będzie musiał poddać się operacji.

Nick Pope z powodu kontuzji kolana opuścił trzy ostatnie mecze Premier League. Teraz okazuje się, że jego przerwa w grze się przedłuży.

Jak poinformował "The Guardian", bramkarz musi poddać się operacji. To z kolei sprawia, że 29-latek najprawdopodobniej nie pojedzie na Euro. Wszystko okaże się we wtorek, kiedy Gareth Southgate ogłosi kadrę.

- Nie sądzimy, aby było to konieczne. Próbował zagrać w ostatnim meczu, aby się sprawdzić, ale nie ukończył treningu - powiedział Sean Dyche, trener Burnley FC.

ZOBACZ WIDEO: Paulo Sousa nie przywiązuje się do nazwisk. "Szybko przekonamy się, czy ma rację"

- Wszystko zależy od niego. On sam wie, co ma zrobić. Będzie miał tę operację w przyszłym tygodniu. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do formy - dodał szkoleniowiec.

Nick Pope zadebiutował w kadrze 7 czerwca 2018 roku. Rozegrał 25 minut w spotkaniu z Kostaryką (2:0). Łącznie zaliczył siedem występów. Ostatnio wystąpił chociażby przeciwko reprezentacji Polski.

Czytaj także:W co gra Wszołek? Czarne chmury nad transferem Caktasa? Najnowsze wieści z LegiiRomantyczne chwile Lewandowskich. Ich miłość wciąż kwitnie

Źródło artykułu: