Liga Mistrzów. Legia wyszarpała remis. Zobacz skrót meczu z Dinamem Zagrzeb [WIDEO]

Legia Warszawa zremisowała z Dinamem Zagrzeb 1:1 w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zobacz skrót tego pojedynku.

PS
Muci w akcji bramkowej Materiały prasowe / YouTube, TVP Sport / Muci w akcji bramkowej
Legia Warszawa nie była faworytem meczu z Dinamem Zagrzeb, a jednak udało się jej wywieźć z Chorwacji dobry wynik (1:1) przed rewanżem w Polsce. O ile pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, w drugiej podopieczni Czesława Michniewicza musieli gonić wynik.

W 59. minucie Dinamo na prowadzenie wyprowadził Bruno Petković, wykorzystując wręcz idealne dośrodkowanie Ivanusec. Artur Boruc w tej sytuacji był bez szans.

Ponad 20 minut potrzebowali mistrzowie Polski, aby doprowadzić do wyrównania. W 82. minucie kapitalny strzał z dystansu oddał Ernest Muci, zmieścił piłkę przy dalszym słupku i doprowadził do wyniku 1:1. Takim też zakończył się cały pojedynek.

Rewanż w Warszawie odbędzie się 10 sierpnia (wtorek).