Premierowy gol 18-latka. Transfer Realu już zaczął się spłacać [WIDEO]

Nowy piłkarz Realu Madryt udowodnił swoją wartość. W niedzielę Eduardo Camavinga dołożył cegiełkę do zwycięstwa z Celtą Vigo (5:2).

Rafał Szymański
Camavinga strzela bramkę Twitter / Eleven Sports / Camavinga strzela bramkę
Zawodnicy Realu Madryt po długiej przerwie wrócili na Santiago Bernabeu i zapewnili kibicom świetne widowisko. Niespodziewanie to Celta Vigo prowadziła po pierwszych 45 minutach, bramki zdobyli Santi Mina oraz Franco Cervi. Jedynego gola dla "Królewskich" strzelił niezawodny Karim Benzema.

Po zmianie stron Benzema dołożył jeszcze dwa trafienia i asystował przy bramce Viniciusa Juniora. W 66. minucie Eduardo Camavinga zastąpił Edena Hazarda, 18-latek bardzo szybko zaznaczył swoją obecność na murawie.

Luka Modrić przeprowadził indywidualną akcję, jednak Matias Dituro odbił piłkę po strzale Chorwata. Pod bramką rywali przytomnie zachował się właśnie Camavinga, bramkarz Celty nie miał szans przy dobitce utalentowanego Francuza.

Podopieczni Carlo Ancelottiego zdeklasowali Celtę (5:2). Camavinga zaaklimatyzował się w nowej drużynie i trafił do siatki w swoim debiucie. W ostatnim dniu okienka transferowego Florentino Perez sprowadził środkowego pomocnika ze Stade Rennais za 31 milionów euro.