Premier League. Everton błyskawicznie wyszedł z opresji

Piłkarze Evertonu utrzymują się w ścisłej czołówce Premier League. Drużyna z Liverpoolu przegrywała z Burnley, ale w krótkim czasie potrafiła odwrócić wynik gry i zwyciężyła 3:1.

Michał Piegza
mecz Everton - Burnley Getty Images / Clive Brunskill / Na zdjęciu: mecz Everton - Burnley
Nie doszło do zmian po poniedziałkowym meczu w Premier League. Everton wciąż jest niepokonany, a Burnley nie potrafi wygrać.

W Liverpoolu na premierowego gola musieliśmy czekać do 53. minuty. Niespodziewanie zdobyli go goście. Ich radość trwała jednak zaledwie przez siedem minut.

Zawodnicy Evertonu w trzynaście minut zdobyli trzy gole i pozbawili rywala złudzeń. Najpierw trafił Michael Keane, a następnie bramkarza przyjezdnych pokonali Andros Townsend oraz Demarai Gray.

Dzięki trzem punktom gospodarze w tabeli zrównali się punktami z plasującymi się w pierwszej trójce drużynami Manchesteru United, Chelsea i Liverpoolu. Gracze Burnley z dorobkiem punktu otwierają strefę spadkową.

Everton - Burnley FC 3:1 (0:0) 0:1 - Mee 53' 1:1 - Keane 60' 2:1 - Townsend 65' 3:1 - Gray 66'

To będzie piękne pożegnanie. Znamy szczegóły ostatniego meczu Fabiańskiego!