Był niechciany w Barcelonie. Luis Suarez odegrał się Ronaldowi Koemanowi [WIDEO]

Luis Suarez odpowiedział Ronaldowi Koemanowi w najlepszy możliwy sposób. Snajper Atletico Madryt trafił do siatki w starciu z Barceloną (2:0) i pokazał wymowny gest byłemu trenerowi.

Rafał Szymański
Luis Suarez Getty Images / Jose Breton/Pics Action/NurPhoto / Na zdjęciu: Luis Suarez
Przed pierwszym gwizdkiem sędziego Atletico Madryt było stawiane w roli faworyta. "Duma Katalonii" nie może wyjść z dołka.

Duet Luis Suarez - Thomas Lemar pierwszy raz dał o sobie znać w 23. minucie sobotniego meczu. Napastnik wypuścił podaniem reprezentanta Francji, który rozpoczął strzelanie.

W 44. minucie piłkarze zamienili się rolami. Tym razem Lemar wystąpił w roli asystenta, a Suarez z łatwością pokonał Marca-Andre ter Stegena. Urugwajczyk okazał szacunek byłemu klubowi, nie ciesząc się ze zdobytej bramki.

Chwilę później spojrzał w stronę Ronalda Koemana i pokazał wymowny gest. Doświadczony snajper nawiązał do tego, w jaki sposób został pożegnany w Barcelonie. Przypomnijmy, że w sierpniu ubiegłego roku holenderski szkoleniowiec przejął stery w Barcelonie Już na samym początku telefonicznie powiadomił Suareza, że nie widzi go w swoich planach.

Sytuację wykorzystali przedstawiciele Atletico, którzy zakontraktowali zawodnika. Na dodatek Katalończycy opłacali część jego pensji. 34-latek nie emanował radością, ale musiał mieć satysfakcję po strzelonym golu. W ostatecznym rozrachunku zespół Diego Simeone wygrał 2:0.

Były piłkarz prowadzi biuro podróży. "Polacy uratowali Grekom sezon"

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Suarez jest najlepszym w Primera Division?