Świetna wiadomość dla Realu Madryt. Gwiazdor w końcu zagra w El Clasico

Kosztował 100 milionów euro i do tej pory okazał się wielkim rozczarowaniem. Eden Hazard w niedzielę będzie miał idealną okazję, aby "kupić" serca kibiców Realu Madryt.

Jakub Artych
piłkarze Realu Madryt i Liverpool FC Getty Images / John Powell / Na zdjęciu: piłkarze Realu Madryt i Liverpool FC
Nikt w Realu Madryt w najczarniejszych snach nie spodziewał się, że Eden Hazard okaże się tak dużym rozczarowaniem. Eden ma ogromne problemy z kontuzjami. W maju dziennikarze z Hiszpanii wyliczyli, że w tamtym momencie sezonu, skrzydłowy przegapił 50 meczów i nie zagrał przez ponad 400 dni.

Jego wartość przez dwa lata spadła z 150 do... 25 mln euro. W tym sezonie nie strzelił jeszcze żadnego gola, ale w niedzielę będzie miał idealną okazję, aby zatrzeć złe wrażenie.

Eden Hazard doszedł już do siebie po kontuzji, której nabawił się w meczu reprezentacji Belgii i ma znaleźć się w kadrze na El Clasico. W Realu Madryt występuje od ponad dwóch lat, jednak... będzie to dopiero jego pierwszy Klasyk w karierze. To pokazuje skale kontuzji, z jaką boryka się 30-letni piłkarz.

Jest mało prawdopodobne, że Hazard zagra od pierwszej minuty na Camp Nou. Wszystko wskazuje na to, że wejdzie na boisko w drugiej połowie na podmęczonego
przeciwnika.

- Najbardziej zmęczony tą sytuacją jest sam Hazard. Będzie dostępny na Barcelonę - zapewnił kilka dni temu trener Carlo Ancelotti (cytat za Marca.com).

Pojedynek gigantów w Hiszpanii rozpocznie się w niedzielę o godz. 16:15. Mecz do zobaczenia w telewizji Eleven Sports.

Albańczycy surowo ukarani po meczu z Polską!

Oglądaj mecz Real Madryt - FC Barcelona na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Eden Hazard powinien odejść z Realu?