Krzysztof Piątek wyjechał z Berlina. Odnalazł się w Barcerlonie

Piłkarze Herthy Berlin przerwali zwycięską serię i dostali trochę wolnego. Już wiadomo, jak krótki urlop spędza Krzysztof Piątek. Na brak atrakcji nie narzeka.

RC
Krzysztof Piątek z żoną Pauliną (na małym zdjęciu: Sagrada Familia w Barcelonie) Instagram / Krzysztof Piątek / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek z żoną Pauliną (na małym zdjęciu: Sagrada Familia w Barcelonie)
Krzysztof Piątek w końcu jest w pełni zdrowy i regularnie występuje w barwach Herthy Berlin. Jego zespół do minionej soboty miał serię trzech zwycięstw z rzędu. Passa jednak została przerwana przez TSG 1899 Hoffenheim, które wygrało 2:0.

Okazuje się, że trener Pal Dardai po porażce dał chwilę wolnego swoim zawodnikom. W niedzielę i poniedziałek nie mają żadnego treningu. We wtorek mają poćwiczyć indywidualnie, a wszyscy spotkają się dopiero w środę.

Piątek i jego ukochana widocznie doszli do wniosku, że to świetna okazja, aby na chwilę wyrwać się z domu. W efekcie zafundowali sobie podróż do Barcelony. Paulina Piątek wszystko relacjonuje na Instagramie.
Wiadomo, że małżeństwo miało okazję zobaczyć słynne kamienice Gaudiego. Potem przyszedł czas na kolejny stały punkt każdej wycieczki, czyli kościół Sagrada Familia.